AW56M6438BKK0S
Product Overview
Part Number: AW56M6438BKK0S
  • Message
Specifications of AW56M6438BKK0S
Part Number AW56M6438BKK0S Manufacturer ATP Electronics, Inc.
Description 2GB 204 PIN UNBUFFERED NON ECC S Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 2836 pcs Data sheet
Related Products
AW56M6438BKH9M
AW56M6438BKH9M
Manufacturers: ATP Electronics, Inc.
Description: 2GB 204 PIN UNBUFFERED NON ECC S
In stock: 2731 pcs
Download:
RFQ
AW56M7218BKK0S
AW56M7218BKK0S
Description: 2GB 204 PIN UNBUFFERED ECC SO-DI
Download:
RFQ
AW56M7218BKK0M
AW56M7218BKK0M
AW56M6438BKF8S
AW56M6438BKF8S
AW56M7218BKH9S
AW56M7218BKH9S
AW56GKE
AW56GKE
Manufacturers: Ohmite
Description: RES 5.6 OHM 2.5W 10% RADIAL