AW56M6438BKH9M
Product Overview
Part Number: AW56M6438BKH9M
  • Message
Specifications of AW56M6438BKH9M
Part Number AW56M6438BKH9M Manufacturer ATP Electronics, Inc.
Description 2GB 204 PIN UNBUFFERED NON ECC S Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 2731 pcs Data sheet
Related Products
AW560K
AW560K
Manufacturers: Ohmite
Description: RES 56 OHM 2.5W 10% RADIAL