AW56M6438BKF8S
ATP Electronics, Inc.ATP Electronics, Inc.
ATP Electronics, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AW56M6438BKF8S
Manufacturer/Brand: ATP Electronics, Inc.
Product description 2GB 204 PIN UNBUFFERED NON ECC S
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
200 pcs
  • Message
Specifications of AW56M6438BKF8S
Part Number AW56M6438BKF8S Manufacturer ATP Electronics, Inc.
Description 2GB 204 PIN UNBUFFERED NON ECC S Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 2927 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
AW56GKE
AW56GKE
Manufacturers: Ohmite
Description: RES 5.6 OHM 2.5W 10% RADIAL