SP1210R-473H
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-473H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1210R-473H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47UH 203MA 5 OHM SMD
Datasheets: SP1210R-473H.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1300 pcs
  • Message
Specifications of SP1210R-473H
Part Number SP1210R-473H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47UH 203MA 5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant