SP1210R-472K
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-472K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1210R-472K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 4.7UH 633MA 520 MOHM
Datasheets: SP1210R-472K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SP1210R-472K
Part Number SP1210R-472K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 4.7UH 633MA 520 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant