SP1210R-473G
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-473G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1210R-473G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47UH 203MA 5 OHM SMD
Datasheets: SP1210R-473G.pdf
  • Message
Specifications of SP1210R-473G
Part Number SP1210R-473G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47UH 203MA 5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant