SP1210R-223G
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-223G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1210R-223G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 22UH 306MA 2.2 OHM SMD
Datasheets: SP1210R-223G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1300 pcs
  • Message
Specifications of SP1210R-223G
Part Number SP1210R-223G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 22UH 306MA 2.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant