SP1210R-184K
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-184K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1210R-184K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 180UH 119MA 14.7 OHM
Datasheets: SP1210R-184K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Message
Specifications of SP1210R-184K
Part Number SP1210R-184K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 180UH 119MA 14.7 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant