SP1210R-224G
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-224G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1210R-224G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 220UH 100MA 20.7 OHM
Datasheets: SP1210R-224G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1300 pcs
  • Message
Specifications of SP1210R-224G
Part Number SP1210R-224G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 220UH 100MA 20.7 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant