SP1210-332G
API DelevanAPI Delevan
SP1210-332G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1210-332G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 3.3UH 692MA 440 MOHM
Datasheets: SP1210-332G.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of SP1210-332G
Part Number SP1210-332G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 3.3UH 692MA 440 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant