SP1210-333J
API DelevanAPI Delevan
SP1210-333J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1210-333J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 33UH 243MA 3.5 OHM SMD
Datasheets: SP1210-333J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1300 pcs
  • Message
Specifications of SP1210-333J
Part Number SP1210-333J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 33UH 243MA 3.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant