SP1210-273J
API DelevanAPI Delevan
SP1210-273J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1210-273J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 27UH 249MA 2.5 OHM SMD
Datasheets: SP1210-273J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1300 pcs
  • Message
Specifications of SP1210-273J
Part Number SP1210-273J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 27UH 249MA 2.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant