SP1008R-223G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1008R-223G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 22UH 173MA 4.02 OHM
Datasheets: SP1008R-223G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of SP1008R-223G
Part Number SP1008R-223G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 22UH 173MA 4.02 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant