SP1008R-223K
API DelevanAPI Delevan
SP1008R-223K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1008R-223K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 22UH 173MA 4.02 OHM
Datasheets: SP1008R-223K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of SP1008R-223K
Part Number SP1008R-223K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 22UH 173MA 4.02 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant