SP1008R-183K
API DelevanAPI Delevan
SP1008R-183K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1008R-183K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 18UH 204MA 2.88 OHM
Datasheets: SP1008R-183K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SP1008R-183K
Part Number SP1008R-183K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 18UH 204MA 2.88 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant