SDS850R-183M
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-183M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SDS850R-183M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 18UH 1.2A 160 MOHM SMD
Datasheets: SDS850R-183M.pdf
  • Message
Specifications of SDS850R-183M
Part Number SDS850R-183M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 18UH 1.2A 160 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant