SDS850R-154M
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-154M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SDS850R-154M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 150UH 400MA 900 MOHM
Datasheets: SDS850R-154M.pdf
  • Message
Specifications of SDS850R-154M
Part Number SDS850R-154M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 150UH 400MA 900 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant