SDS850R-153M
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-153M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SDS850R-153M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 15UH 1.3A 140 MOHM SMD
Datasheets: SDS850R-153M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SDS850R-153M
Part Number SDS850R-153M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 15UH 1.3A 140 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant