S4924R-184H
Product Overview
Part Number: S4924R-184H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 180UH 263MA 4.4 OHM
Datasheets: S4924R-184H.pdf
  • Message
Specifications of S4924R-184H
Part Number S4924R-184H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 180UH 263MA 4.4 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant