S4924R-183K
Product Overview
Part Number: S4924R-183K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 18UH 580MA 890 MOHM
Datasheets: S4924R-183K.pdf
  • Message
Specifications of S4924R-183K
Part Number S4924R-183K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 18UH 580MA 890 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant