S4924R-182J
Product Overview
Part Number: S4924R-182J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.8UH 1.65A 140 MOHM
Datasheets: S4924R-182J.pdf
  • Message
Specifications of S4924R-182J
Part Number S4924R-182J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.8UH 1.65A 140 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant