S4924R-154H
Product Overview
Part Number: S4924R-154H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 150UH 272MA 4.1 OHM
Datasheets: S4924R-154H.pdf
  • Message
Specifications of S4924R-154H
Part Number S4924R-154H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 150UH 272MA 4.1 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant