S4924R-153K
Product Overview
Part Number: S4924R-153K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 15UH 618MA 800 MOHM
Datasheets: S4924R-153K.pdf
  • Message
Specifications of S4924R-153K
Part Number S4924R-153K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 15UH 618MA 800 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant