S4924R-153J
Product Overview
Part Number: S4924R-153J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 15UH 618MA 800 MOHM
Datasheets: S4924R-153J.pdf
  • Message
Specifications of S4924R-153J
Part Number S4924R-153J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 15UH 618MA 800 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant