S1812R-823G
API DelevanAPI Delevan
S1812R-823G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-823G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 82UH 196MA 5.2 OHM SMD
Datasheets: S1812R-823G.pdf
  • Message
Specifications of S1812R-823G
Part Number S1812R-823G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 82UH 196MA 5.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant