S1812R-824H
API DelevanAPI Delevan
S1812R-824H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-824H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 820UH 71MA 40 OHM SMD
Datasheets: S1812R-824H.pdf
  • Message
Specifications of S1812R-824H
Part Number S1812R-824H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 820UH 71MA 40 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant