S1812R-822J
API DelevanAPI Delevan
S1812R-822J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-822J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 8.2UH 372MA 1.44 OHM
Datasheets: S1812R-822J.pdf
  • Message
Specifications of S1812R-822J
Part Number S1812R-822J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 8.2UH 372MA 1.44 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant