S1812R-274F
API DelevanAPI Delevan
S1812R-274F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-274F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 270UH 135MA 11 OHM SMD
Datasheets: S1812R-274F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of S1812R-274F
Part Number S1812R-274F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 270UH 135MA 11 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant