S1812R-273H
API DelevanAPI Delevan
S1812R-273H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-273H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 27UH 267MA 2.8 OHM SMD
Datasheets: S1812R-273H.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of S1812R-273H
Part Number S1812R-273H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 27UH 267MA 2.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant