S1812R-273G
API DelevanAPI Delevan
S1812R-273G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-273G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 27UH 267MA 2.8 OHM SMD
Datasheets: S1812R-273G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of S1812R-273G
Part Number S1812R-273G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 27UH 267MA 2.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant