P3519-334K
API DelevanAPI Delevan
P3519-334K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P3519-334K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 330UH 220MA 6.06 OHM
Datasheets: 1.P3519-334K.pdf2.P3519-334K.pdf
RoHs Status RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of P3519-334K
Part Number P3519-334K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 330UH 220MA 6.06 OHM Lead Free Status / RoHS Status RoHS non-compliant