P3519-392K
API DelevanAPI Delevan
P3519-392K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P3519-392K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 3.9UH 1.69A 100 MOHM
Datasheets: 1.P3519-392K.pdf2.P3519-392K.pdf
RoHs Status RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of P3519-392K
Part Number P3519-392K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 3.9UH 1.69A 100 MOHM Lead Free Status / RoHS Status RoHS non-compliant