P3519-332J
API DelevanAPI Delevan
P3519-332J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P3519-332J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 3.3UH 1.76A 100 MOHM
Datasheets: 1.P3519-332J.pdf2.P3519-332J.pdf
RoHs Status RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of P3519-332J
Part Number P3519-332J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 3.3UH 1.76A 100 MOHM Lead Free Status / RoHS Status RoHS non-compliant