P1812-152J
API DelevanAPI Delevan
P1812-152J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1812-152J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.5UH 950MA 222 MOHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of P1812-152J
Part Number P1812-152J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.5UH 950MA 222 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant