P1812-154G
API DelevanAPI Delevan
P1812-154G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1812-154G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 150UH 140MA 6.432 OHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of P1812-154G
Part Number P1812-154G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 150UH 140MA 6.432 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant