P1812-124J
API DelevanAPI Delevan
P1812-124J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1812-124J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 120UH 160MA 6 OHM SMD
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of P1812-124J
Part Number P1812-124J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 120UH 160MA 6 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant