P1330R-472H
API DelevanAPI Delevan
P1330R-472H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1330R-472H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 4.7UH 1.33A 125 MOHM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of P1330R-472H
Part Number P1330R-472H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 4.7UH 1.33A 125 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant