P1330R-473G
API DelevanAPI Delevan
P1330R-473G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1330R-473G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47UH 467MA 792 MOHM
  • Message
Specifications of P1330R-473G
Part Number P1330R-473G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47UH 467MA 792 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant