P1330R-394G
API DelevanAPI Delevan
P1330R-394G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1330R-394G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 390UH 171MA 5.64 OHM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of P1330R-394G
Part Number P1330R-394G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 390UH 171MA 5.64 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant