P1330R-393G
API DelevanAPI Delevan
P1330R-393G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1330R-393G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 39UH 488MA 600 MOHM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of P1330R-393G
Part Number P1330R-393G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 39UH 488MA 600 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant