P1330-123H
API DelevanAPI Delevan
P1330-123H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1330-123H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 12UH 912MA 252 MOHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of P1330-123H
Part Number P1330-123H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 12UH 912MA 252 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant