P1330-122K
API DelevanAPI Delevan
P1330-122K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1330-122K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.2UH 2.69A 41 MOHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of P1330-122K
Part Number P1330-122K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.2UH 2.69A 41 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant