P1330-124K
API DelevanAPI Delevan
P1330-124K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1330-124K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 120UH 327MA 1.8 OHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of P1330-124K
Part Number P1330-124K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 120UH 327MA 1.8 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant