HF1008-390M
API DelevanAPI Delevan
HF1008-390M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HF1008-390M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 39NH 870MA 160 MOHM
Datasheets: HF1008-390M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of HF1008-390M
Part Number HF1008-390M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 39NH 870MA 160 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant