HF1008-332J
API DelevanAPI Delevan
HF1008-332J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HF1008-332J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 3.3UH 280MA 1.9 OHM
Datasheets: HF1008-332J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of HF1008-332J
Part Number HF1008-332J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 3.3UH 280MA 1.9 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant