HF1008-390K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-390K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HF1008-390K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 39NH 870MA 160 MOHM
Datasheets: HF1008-390K.pdf
  • Message
Specifications of HF1008-390K
Part Number HF1008-390K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 39NH 870MA 160 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant