ER1641-183JP
Product Overview
Part Number: ER1641-183JP
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 18UH 300MA 890 MOHM TH
  • Message
Specifications of ER1641-183JP
Part Number ER1641-183JP Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 18UH 300MA 890 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant