ER1641-182KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-182KS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ER1641-182KS
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.8UH 755MA 140 MOHM
Reference Price (In US Dollars)
250 pcs
  • Message
Specifications of ER1641-182KS
Part Number ER1641-182KS Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.8UH 755MA 140 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant