ER1641-182KM
Product Overview
Part Number: ER1641-182KM
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.8UH 755MA 140 MOHM
  • Message
Specifications of ER1641-182KM
Part Number ER1641-182KM Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.8UH 755MA 140 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant