ER1641-163JR
Product Overview
Part Number: ER1641-163JR
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 16UH 300MA 890 MOHM TH
  • Message
Specifications of ER1641-163JR
Part Number ER1641-163JR Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 16UH 300MA 890 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant